RSS

Blogi

Stiilsed rõdu- ja terrassilahendused portselanplaatidega - 0 kommentaari
Stiilsed rõdu- ja terrassilahendused portselanplaatidega
Mõnus terrass ja ilus hoov ilma suurema vaevata – see on pea iga majaomaniku unistus. 20 mm terrassiplaadid võimaldavad luua ühtse terviku siseruumi, fassaadi ja õueala vahel. Mitmed keraamiliste plaatide tootjad pakuvad täna täislahendusi, mille abil saab sama visuaaliga liikuda toast rõdule või terrassile ning sealt edasi õuealale.
Värske Marmoleum Solid toob looduse tuppa - 0 kommentaari
Värske Marmoleum Solid toob looduse tuppa
Me veedame keskmiselt 85%-90% ajast siseruumides - kodus ja tööl, koolis ja vabal ajal. Ometi teame kõik, et parim stressiravim on loodus. Looduses viibimine alandab vererõhku, maandab pingeid, parandab immuunsüsteemi, tõstab tuju ja enesehinnangut. Seetõttu vajame ka interjöörides naturaalseid materjale, mis suurendavad meie heaolu.
Parandame maailma alustades põrandatest - 0 kommentaari
Parandame maailma alustades põrandatest
Ehitussektor on üks maailma suuremaid tööstusharusid. Samal ajal on sektor üks suurimatest ressursitarbijatest ja jäätmetootjatest. Nii ongi jätkusuutlikkus muutunud ehitusmaailmas üha olulisemaks teemaks.
5 küsimust, mis aitavad teha õige põrandavaliku - 0 kommentaari
5 küsimust, mis aitavad teha õige põrandavaliku
Põrand on iga kodu alus, seda nii otseses kui ka kaudses mõttes. Kogu meie kodune elu toetub põrandale, samuti paneb põrandakujundus aluse kogu kodu disaini­kontseptsioonile. Õige põrandakatte valimine on enamasti keerulisem, kui lihtsalt kõige kaunima mustri või vastupidavaima materjali leidmine. On hulk teisigi faktoreid, mida tuleb arvestada valiku tegemisel: niiskus, libedus, mugavus, põrandaküte jpt. Kodupõrandal on oluline roll meie elukvaliteedile, sest hästi valitud lahendus näeb hea välja, on mugav ja turvaline ning kestab kaua.
Keraamikatrendide kohtumispaik - CERSAIE 2022 - 0 kommentaari
Keraamikatrendide kohtumispaik - CERSAIE 2022
39. korda Itaalias toimunud rahvusvaheline keraamika ja vannitubade sisustusmess Cersaie naasis oma täies hiilguses. Pandeemia-aegsed ideed ja mõtted olid saanud lavaküpseks ning esitleti pea 100 tuhandele külastajale kohapeal. Vaatleme enim silma jäänud trende:
Milline põrand sobib lemmikloomaomanikele? - 0 kommentaari
Milline põrand sobib lemmikloomaomanikele?
Iga põranda valimisel on tähtis teada, kas kodus on ka lemmikloom(ad). Seetõttu on vaja koju põrandat, mis talub käpajälgi, kraapimist, ilastamist ja muid äpardusi. Õige põranda valimine aitab kokku hoida nii aega kui ka raha.
Terratsomuster – elav ja markantne vannituba - 0 kommentaari
Terratsomuster – elav ja markantne vannituba
Omapärase, elava ja markantse vannitoa saavutab terratsomustri keraamiliste plaatidega. Oleme valinud inspireerimiseks kolm kollektsiooni: Schegge, Futura ja Deconcrete.
Puhta õhu saladus - Desso Airmaster® - 0 kommentaari
Puhta õhu saladus - Desso Airmaster®
Üha enam räägitakse maailmas ruumiõhu kvaliteedi parandamisest. Põhjused selleks on pragmaatilised: inimeste arv linnades kasvab, õhusaaste suureneb ning linnas elavad inimesed veedavad 90% oma ajast siseruumides. Mõõtmised näitavad, et ruumiõhk võib olla lausa 2–5 korda saastunum kui välisõhk.
Värvid & inspiratsioon. Trendispikker 2021-22 - 0 kommentaari
Värvid & inspiratsioon.  Trendispikker 2021-22
Uus elukorraldus ja uued mõttemallid. Soovime seda või mitte, aga pandeemia-aasta on oluliselt muutnud meie vajadusi ja suhtumist ümbritsevasse keskkonda. Piirid kodu ja töö vahel on hägustunud, vajadus turvalisuse ning värske õhu järele suurenenud. See kõik peegeldub kaasaegsetes interjöörides. Panime kokku meie erinevate rahvusvaheliste partnerite ja spetsialistide mõtted ning nägemuse tänastest interjööritrendidest.
Haro parkett - tamm ei ole lihtsalt tamm
Haro parkett - tamm ei ole lihtsalt tamm
Tamm ei ole lihtsalt tamm, kui räägime parkettpõrandatest. Kui võrrelda põrandaid autodega, siis kuulub korralik puitpõrand kindlasti Rolls-Royce’i või Mercedes-Benzi klassi. See tähendab, et lisaks kerele ja ratastele on olulised ka välimus, sisu ja saadav sõidunauding. Sellise auto omamine on selge ja jõuline individuaalsuse avaldus. Sama võib öelda parketi kohta.