Floorinist

Teame, et keskkond, milles me elame või töötame, mõjutab meie elu ja tegevust. Toetav keskkond annab enesekindluse, aitab teha paremaid või julgemaid otsuseid ja jõuda kaugemale. Heas keskkonnas ei pea muretsema ebaoluliste asjade pärast.

Floorin aitab luua just selliseid füüsilisi keskkondi - see tähendab interjööre, milles on hea elada ja töötada. Interjööre, mis toetavad ja lihtsustavad seal toimetavate inimeste tegevusi. 

Me usume, et hea põrandalahendus muudab elu lihtsamaks ja mugavamaks, mitte ainult koristamise vaid ka igapäevase toimimise mõttes. Et õige värvilaik hästiviimistletud pinnal loob täiendavat meeleolu ja muudab elu rõõmsamaks. Et hästi lahendatud interjöör kestab ajas just nii kaua kui vaja. 

Sellepärast on head viimistluslahendused meie kirg olnud juba üle 30 aasta. Selle aja jooksul oleme toonud Eesti turule suure hulga suurepäraseid põrandalahendusi ning viimistlenud tuhandeid ruutmeetreid põrandaid. Nüüdseks oleme laiendanud oma viimistluslahenduste valikut keraamiliste plaatide, dekoratiivvärvide ja muude põnevate võimalusteni. Ikka selleks, et luua veelgi paremaid keskkondi, milles teie saaksite rahulikult keskenduda sellele, mis on elus tõeliselt tähtis.