Värske Marmoleum Solid toob looduse tuppa

- 0 kommentaari
Värske Marmoleum Solid toob looduse tuppa

Me  veedame keskmiselt 85%-90% ajast siseruumides - kodus ja tööl, koolis ja vabal ajal. Ometi teame, et parim stressiravim on loodus. Looduses viibimine alandab vererõhku, maandab pingeid, parandab immuunsüsteemi, tõstab tuju ja enesehinnangut. Seetõttu vajame ka  interjöörides naturaalseid materjale, mis suurendavad meie heaolu.

 

Marmoleum on parim naturaalne põrandakate

Miks? Sest Marmoleum koosneb 98% looduslikest toorainetest. Suur osa neist taastub väga kiiresti:

 • linaseemneõli
 • männivaik
 • puidupulber (puidutööstuse jäätmetest)
 • dzuut
 • kakaokoored (kakaotööstuse jääkprodukt)
 • orgaanilised pigmendid
 • paekivijahu.

Materjal toodetakse taastuvenergia abil ning see on 100% taaskasutatav, isegi pärast 30 aastast ekspluatatsiooni. 

 

Marmoleum on kliimapositiivne

Marmoleum on päriselt kliimapositiivne ilma igasuguste kvootideta, sest Marmoleumi toormaterjalid seovad kasvamise käigus õhust rohkem kasvuhoonegaase, kui kulub toorme transpordiks ja Marmoleumi tootmiseks. Praeguse arvestuse järgi eemaldab iga toodetud m2 atmosfäärist ligi pool kilogrammi CO2

Kliimapositiivne_marmoleum

* andmed uuendatud 19/12/2023

 

Marmoleum Solid - heaoluks loodud kaasaegne disain

Ruumis, kus tunned end mugavalt, on lihtsam keskenduda. Sinu meeled on rahul ja aitavad olla kohal. Marmoleum Solid on unikaalne, puhas ja täiesti looduslik materjal, mis toidab meeli ning suhtleb edukalt nii puidu, klaasi, kivi kui metalliga. Loodusest inspireeritud toonid lisavad interjöörile rahu ja kestavad ajas.

 

4 erinevat ühetoonilist disaini:

 • ühevärviline Walton - kõige puhtam ja nooblim kollektsioon. Klassikalistest rikkalikest värvidest uute summutatud ja soojemate toonideni. Annab jõulise tausta kogu interöörile.

 • ainulaadne Cocoa - purustatud kakaokoorte irregulaarsus loob kaasaegse disaini rafineeritud esteetika. Perfektne kombinatsioonis teiste looduslike materjalidega.

 • aegumatult arhitektuurne Concrete, mille õrn liikuv muster on ühendatud neutraalsete, lihtsalt kombineeritavate toonidega ning betooni välimus Marmoleumi soojusega.

 • pehme täpimustriga Piano on perfektne kombinatsioon igapäevaelu peitvast ühetoonilisest põrandast. Rõõmsad aktsentvärvid on ideaalsed koolidele ja lasteaedadele.

 

2023. aasta lõpul kuulutati välja tänavused Saksa Disainiauhinnad. Värsketes naturaalsetes toonides Marmoleum Cocoa tunnistati võitjaks ökotoodete kategoorias.

Muuseas - Marmoleum Cocoa kollane curcum toon on eriline kummardus Eesti sisearhitektidele, kes viimase Marmoleum roadshow ajal avaldasid soovi, et kollektsioonis oleks ka tõeline toorlinoleumi toon esindatud.

 

Tutvu uute Marmoleum Solid kollektsioonidega floorin.ee/MarmoleumSolid

Kommentaarid (0)
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommenteerida.